Септемврийското народно антифашистко въстание - 1923 (Запис номер 57540)
[ съкратено ]
| 000 -Лидер | |
|---|---|
| Контролно поле с фиксирана дължина | nam a22 a 4500 |
| 003 - Код на организацията, давaща контролен номер | |
| Контролно поле | BLK |
| 005 - Дата и час на последна редакция | |
| Контролно поле | 20220801094009.0 |
| 008 - Елементи от данни с фиксирана дължина | |
| fixed length control field | 180408b bul|||||r ||||||| ||bul|| |
| 010 ## - Наследен системен номер | |
| LC control number | KNG00061544000 |
| 040 ## - Източник на каталожния запис | |
| Идентификатор на билиотеката - собственик на записа | BLK |
| 041 ## - Код за език | |
| Код за езика на текст/звукозапис или на отделно заглавие | Български |
| Код за езика КДБФ | Български |
| 080 ## - УДК | |
| Текстов определител УДК | Специална библиография |
| УДК код - определител по УДК | 016 |
| УДК определител | :94(497.2)"1923" |
| УДК - код + определител | 016:94(497.2)"1923" |
| 080 ## - УДК | |
| Текстов определител УДК | Юнско и Септемврийско антифашистко въстание (1923) |
| УДК код - определител по УДК | 94(497.2)"1923" |
| УДК определител | (01) |
| УДК - код + определител | 94(497.2)"1923"(01) |
| 139 ## - Редно поле | |
| Редна дума | Септемврийското народно антифашистко въстание - 1923 |
| Авторски знак | Сен - С 33 |
| 245 10 - Сведения за заглавието | |
| Заглавие | Септемврийското народно антифашистко въстание - 1923 |
| Подзаглавни данни | Библиогр. |
| Редно поле (дума) | състав. Петя Дюгмеджиева и др. ; ред. Велчо Ковачев. |
| 257 ## - Страна на издаване | |
| Страна на създаване/издаване | България |
| 260 ## - Област на издателските данни | |
| Място на издаване, разпространение и проч. | София |
| Име на издателя, разпространителя и проч. | Партиздат |
| Година на издаване | 1973 |
| 300 ## - Физическа характеристика | |
| Страници | 431 с. |
| Размери/Мащаб | 20 см |
| 380 ## - Жанр | |
| Жанр | Общ отдел |
| 500 ## - Общи забележки | |
| Забележка | Други състав.: Цвета Минкова, Стефан Ангелов, Венета Апостолова, Евелина Василева, Валентина Дерибеева, Йорданка Далапчиева, Анна Караджова, Олга Кузова, отбелязани на гърба на загл. с. - Кор. Септември. - Именен показалец |
| 504 ## - Забележка за наличие на библиография и др | |
| Забележка за наличие на библиография и под. | Библиогр. с. 391-398 |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Основно описание – тема или топоним | Септемврийско въстание 1923 - библиографии |
| 9 (RLIN) | 287683 |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | Септемврийско въстание 1923 |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | история |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | библиография |
| 700 1# - Други автори (авторска отговорност) | |
| Лично име | Дюгмеджиева, Петя |
| Автороска отговорност (Описва отношението между автора и произведението) | състав. |
| 9 (RLIN) | 287682 |
| 700 1# - Други автори (авторска отговорност) | |
| Лично име | Ковачев, Велчо |
| Автороска отговорност (Описва отношението между автора и произведението) | ред. |
| 9 (RLIN) | 369464 |
| 852 ## - Местоположение | |
| Форматна сигнатура | Цб 67604 |
| Фондова буква | Хранилище |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblionumber | 57540 |
| Koha biblioitemnumber | 57540 |
| 942 ## - АРТИКУЛИ | |
| Вид на библиотечния материал | Книги |
| Скрит в OPAC | Не |
| Периодичен библиозапис | Да |
| Koha issues (borrowed), all copies | 1 |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Създаване |
| Дата на регистрацията/редакция | 13.06.2004 |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | Ренета_Константинова |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Редакция |
| Дата на регистрацията/редакция | 2022-07-13 |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | ГГГ |
| Код за отписване | Код за изгубен артикул | Източник на класификационната схема | Код за повреда | Коз за рестрикции | Код за отдаване | Артикулен № | Име на библиотеката - собственик | Име на библиотеката, в която се намира в момента | Статус (Текущо местоположение) | Дата на вписване в системата | Местоположение - отдел | Цена в лева | Инвентарен номер | Систематично азбучна сигнатура | Баркод | Номер на екземпляра | Цена в евро | Служебна бележка | Служебен тип на артикула |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Изтеглен | Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | ползва се в читалня | 93476 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Читалня - справочен фонд | 1993-01-01 | Читалня - справочен фонд | 1.68 | 139232 | СЧ 016:949.72/С33 | 139232 | 1 | 0.86 | Дата инв: 01.12.2016 Бележки инв: СЧ2016 | Книги |
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | само за читалня | ползва се в читалня | 93477 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | СБИД | 1973-01-01 | СБИД | 1.68 | 139231 | С 016:94(497.2)/С 33 | 120000139231 | 2 | 0.86 | N: стар фонд Дата: 01.01.1973 Дата инв: 08.06.2017 Бележки инв: С2017 | Книги | |
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | само за читалня | ползва се в читалня | 93478 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Хранилище | 1973-01-01 | Хранилище | 1.68 | 138702 | Цб 67604 | 120000138702 | 3 | 0.86 | N: стар фонд Дата: 01.01.1973 | Книги |