Светът през ХХ век (Запис номер 54152)
[ съкратено ]
| 000 -Лидер | |
|---|---|
| Контролно поле с фиксирана дължина | 01183nam a2200325 c 4500 |
| 003 - Код на организацията, давaща контролен номер | |
| Контролно поле | BLK |
| 005 - Дата и час на последна редакция | |
| Контролно поле | 20210527145928.0 |
| 008 - Елементи от данни с фиксирана дължина | |
| fixed length control field | 180408b bul|||||r ||||||| ||bul|| |
| 010 ## - Наследен системен номер | |
| LC control number | KNG00058096000 |
| 020 ## - Международен стандартен номер на книга ISBN | |
| Международен стандартен номер на книга ISBN | 954-535-425-9 |
| -- | издат.: Нов бълг. унив. |
| 040 ## - Източник на каталожния запис | |
| Идентификатор на билиотеката - собственик на записа | BLK |
| 041 ## - Код за език | |
| Код за езика на текст/звукозапис или на отделно заглавие | Български |
| Код за езика КДБФ | Български |
| 080 ## - УДК | |
| Текстов определител УДК | Обща световна история. История на света |
| УДК код - определител по УДК | 930.9 |
| УДК определител | "19" |
| УДК - код + определител | 930.9"19" |
| 100 1# - Редна дума - Автор | |
| Автор | Цветков, Пламен Симеонов |
| Авторска отговорност | първи автор |
| R(LIN) | 365784 |
| 139 ## - Редно поле | |
| Редна дума | Цветков, Пламен Симеонов |
| Авторски знак | Цветк - Ц 34 |
| 245 10 - Сведения за заглавието | |
| Заглавие | Светът през ХХ век |
| Редно поле (дума) | Пламен Симеонов Цветков. |
| 257 ## - Страна на издаване | |
| Страна на създаване/издаване | България |
| 260 ## - Област на издателските данни | |
| -- | София |
| Име на издателя, разпространителя и проч. | Нов бълг. унив. |
| Година на издаване | 2005 |
| 300 ## - Физическа характеристика | |
| Страници | 416 с. |
| Размери/Мащаб | 23 см |
| 380 ## - Жанр | |
| Жанр | История |
| 490 1# - СЕРИИ (Колекции) | |
| Име на серия | Artes liberales : Основни книги по общо образование |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Основно описание – тема или топоним | История, световна |
| 9 (RLIN) | 261939 |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | история на света |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | ХХ в. |
| 852 ## - Местоположение | |
| Форматна сигнатура | Цб 226323 |
| 856 4# - Електронен адрес и достъп | |
| Електронен формат | pdf - файл |
| Път до файла /url/ | |
| 856 4# - Електронен адрес и достъп | |
| Електронен формат | pdf - файл |
| Път до файла /url/ | |
| 942 ## - АРТИКУЛИ | |
| Вид на библиотечния материал | Книги |
| Скрит в OPAC | Не |
| Koha issues (borrowed), all copies | 1 |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Създаване |
| Дата на регистрацията/редакция | 03.02.2006 |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | Геновева_Генчева |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Редакция |
| Дата на регистрацията/редакция | 02.03.2007 |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblionumber | 54152 |
| Koha biblioitemnumber | 54152 |
| Код за отписване | Код за изгубен артикул | Източник на класификационната схема | Код за повреда | Коз за рестрикции | Код за отдаване | Артикулен № | Име на библиотеката - собственик | Име на библиотеката, в която се намира в момента | Статус (Текущо местоположение) | Дата на вписване в системата | Местоположение - отдел | Цена в лева | Инвентарен номер | Систематично азбучна сигнатура | Баркод | Номер на екземпляра | Цена в евро | Служебна бележка | Служебен тип на артикула |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | заемане за дома | 85367 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Подвързия, Комплектуване | 2006-02-03 | Заемна - подръчен фонд | 20.00 | 120000699891 | 930/Ц 34 П | 120000699891 | 1 | 10.23 | Дост: Pk Вид: Ф N: 38034 Дата: 02.02.2006 Дата инв: 07.02.2018 Бележки инв: П2018 | Книги | |
| Не е изгубен | Не е повреден | без рестрикции | ползва се в читалня | 85368 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Читалня | 2006-02-03 | Читалня | 20.00 | 120000699892 | Ч 930/Ц 34 | 120000699892 | 2 | 10.23 | Дост: Pk Вид: Ф N: 38034 Дата: 02.02.2006 Дата инв: 30.03.2017 Бележки инв: Ч2017 | Книги | ||
| Не е изгубен | Не е повреден | без рестрикции | ползва се в читалня | 85369 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Хранилище | 2007-02-26 | Хранилище | 20.00 | 120000710278 | Цб 226323 | 120000710278 | 3 | 10.23 | Дост: Dp Вид: Д N: 20 Дата: 26.04.2006 | Книги |