Зората на българската книжовност (Запис номер 419664)
[ съкратено ]
| 000 -Лидер | |
|---|---|
| Лидер | 01393nam a2200349 a 4500 |
| 003 - Код на организацията, давaща контролен номер | |
| Код на организацията, даваща контролен номер | BLK |
| 005 - Дата и час на последна редакция | |
| Дата и час на последна редакция | 20240925084756.0 |
| 008 - Елементи от данни с фиксирана дължина | |
| Елементи с фиксирана дължина | 180408b bul|||||r ||||||| ||bul|| |
| 020 ## - Международен стандартен номер на книга ISBN | |
| ISBN | 9786197511048 |
| 040 ## - Източник на каталожния запис | |
| Код на библиотеката | BLK |
| 041 ## - Код за език | |
| Език | Български |
| Език за КДБФ | Български |
| 080 ## - УДК | |
| УДК текст | Българска литература |
| УДК код | 821.163.2 |
| УДК – определител | .09 |
| УДК – код + определител | 821.163.2.09 |
| 080 ## - УДК | |
| УДК текст | Период на феодализма в българските земи (VII век -I пол. на XVIII век) |
| УДК код | 94(497.2)"06/17" |
| УДК – код + определител | 94(497.2)"06/17" |
| 084 ## - Класификационен индекс по друга класификация | |
| Авторски знак | Зон - З 89 |
| 245 ## - Сведения за заглавието | |
| Заглавие | Зората на българската книжовност |
| 257 ## - Страна на издаване | |
| Страна на създаване/издаване | България |
| 260 ## - Област на издателските данни | |
| Място на издаване | София |
| Име на издателя | Оз books |
| Година на издаване | 2019 |
| 9 (RLIN) | 392150 |
| 300 ## - Физическа характеристика | |
| Брой страници | 144 с. |
| Размер | 17 см |
| 380 ## - Жанр | |
| Жанр | Литературознание |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Предметна рубрика | Книжовни средища - България |
| 9 (RLIN) | 246592 |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Предметна рубрика | Култура - България - история |
| 9 (RLIN) | 251094 |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Предметна рубрика | България - история, средни векове и османско владичество |
| 9 (RLIN) | 246778 |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Предметна рубрика | Просветители, български |
| 9 (RLIN) | 244645 |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключови думи | книжовност |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключови думи | култура |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключови думи | просветители |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключови думи | ръкописи |
| 852 ## - Местоположение | |
| Отдел | Заемна - подръчен фонд |
| Систематично-азбучна сигнатура | 821.163.2.09/З 89 |
| 942 ## - АРТИКУЛИ | |
| Вид на библиотечния документ | Книги |
| Скрит в OPAC | Не |
| Периодичен библиозапис | Да |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Редакция |
| Дата на регистрацията/редакция | 2024-09-25 |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | 30540 |
| Номер на служител | Севдалина Тодорова |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblionumber | 419664 |
| Koha biblioitemnumber | 419664 |
| Код за отписване | Код за изгубен артикул | Източник на класификационната схема | Код за повреда | Коз за рестрикции | Код за отдаване | Артикулен № | Име на библиотеката - собственик | Име на библиотеката, в която се намира в момента | Статус (Текущо местоположение) | Дата на вписване в системата | Местоположение - отдел | Цена в лева | Систематично азбучна сигнатура | Баркод | Цена в евро | Служебен тип на артикула | Инвентарен номер |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | само за читалня | ползва се в читалня | 837870 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Хранилище | 2021-06-18 | Основен фонд - ползва се само за читалня | 6.99 | Цб І 40461 | 120000856886 | 3.57 | Книги | ||
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | заемане за дома | 950069 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Заемна - подръчен фонд | 2024-09-30 | Заемна - подръчен фонд | 6.99 | 821.163.2.09/З 89 | 120000913426 | 3.57 | Книги | 120000913426 |