Защитници на Съединението 1885 г. (Запис номер 34627)
[ съкратено ]
| 000 -Лидер | |
|---|---|
| Контролно поле с фиксирана дължина | 01805nam a2200445 c 4500 |
| 003 - Код на организацията, давaща контролен номер | |
| Контролно поле | BLK |
| 005 - Дата и час на последна редакция | |
| Контролно поле | 20250119004054.0 |
| 008 - Елементи от данни с фиксирана дължина | |
| fixed length control field | 180408b bul|||||r ||||||| ||bul|| |
| 010 ## - Наследен системен номер | |
| LC control number | KNG00037332000 |
| 040 ## - Източник на каталожния запис | |
| Идентификатор на билиотеката - собственик на записа | BLK |
| 041 ## - Код за език | |
| Код за езика на текст/звукозапис или на отделно заглавие | Български |
| Код за езика КДБФ | Български |
| 072 #7 - Код за тематичната категория | |
| Код организация | bullib |
| Код за тематична категория | К |
| Текст | Краезнание |
| 080 ## - УДК | |
| Текстов определител УДК | България (1878-1885) |
| УДК код - определител по УДК | 94(497.2)"1878/1885" |
| УДК - код + определител | 94(497.2)"1878/1885" |
| 100 1# - Редна дума - Автор | |
| Автор | Вълчев, Генади |
| Авторска отговорност | първи автор |
| Автор - информация (биография) | Ганчев, Генади Вълчев |
| R(LIN) | 254350 |
| 139 ## - Редно поле | |
| Редна дума | Вълчев, Генади |
| Авторски знак | Вълч - В 95 |
| 245 10 - Сведения за заглавието | |
| Заглавие | Защитници на Съединението 1885 г. |
| Редно поле (дума) | Генади Вълчев; * Генади Вълчев Ганчев. |
| 257 ## - Страна на издаване | |
| Страна на създаване/издаване | България |
| 260 ## - Област на издателските данни | |
| Име на издателя, разпространителя и проч. | Изд. авт. |
| Година на издаване | 2000 |
| Печатница | Видин : Спектър пласт 95 |
| 300 ## - Физическа характеристика | |
| Страници | 347 с. |
| Илюстрации и др. | с портр., факс., ил. |
| Размери/Мащаб | 20 см |
| 380 ## - Жанр | |
| Жанр | История |
| 500 ## - Общи забележки | |
| Забележка | Пълното име на авт. е Генади Вълчев Ганчев. - Офс. изд. |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Основно описание – тема или топоним | Съединение на Източна Румелия и Княжество България, 1885 г. - дейци |
| 9 (RLIN) | 257132 |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Основно описание – тема или топоним | Сръбско-българска война, 1885 г. |
| 9 (RLIN) | 252722 |
| 650 #7 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Основно описание – тема или топоним | История - България |
| Източник на редна или ключова дума | |
| 9 (RLIN) | 157745 |
| 651 #4 - Допълнително описание по предмет - топоним | |
| Географско понятие | България |
| 9 (RLIN) | 241624 |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | Съединението 1885 |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | Сръбско-българска война |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | България |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | история |
| 659 ## - Тематичен бюлетин | |
| Тематичен бюлетин | К |
| 700 1# - Други автори (авторска отговорност) | |
| Лично име | Ганчев, Генади Вълчев |
| Автороска отговорност (Описва отношението между автора и произведението) | * |
| 9 (RLIN) | 367160 |
| 852 ## - Местоположение | |
| Форматна сигнатура | Цб 209409 |
| 852 ## - Местоположение | |
| Форматна сигнатура | К 94(497.2)"1878..."/В 95 |
| 856 4# - Електронен адрес и достъп | |
| Електронен формат | pdf - файл |
| 856 4# - Електронен адрес и достъп | |
| Електронен формат | pdf - файл |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblionumber | 34627 |
| Koha biblioitemnumber | 34627 |
| 942 ## - АРТИКУЛИ | |
| Вид на библиотечния материал | Книги |
| Скрит в OPAC | Не |
| Периодичен библиозапис | Да |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Създаване |
| Дата на регистрацията/редакция | 15.01.2003 |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | |
| Статус, дата на статуса | CRON CRON |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Редакция |
| Дата на регистрацията/редакция | 27.09.2013 |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblioitemnumber | 34627 |
| Код за отписване | Код за изгубен артикул | Източник на класификационната схема | Код за повреда | Коз за рестрикции | Код за отдаване | Артикулен № | Име на библиотеката - собственик | Име на библиотеката, в която се намира в момента | Статус (Текущо местоположение) | Дата на вписване в системата | Местоположение - отдел | Цена в лева | Инвентарен номер | Систематично азбучна сигнатура | Баркод | Номер на екземпляра | Цена в евро | Служебна бележка | Служебен тип на артикула |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | ползва се в читалня | 54957 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Хранилище | 2001-01-01 | Хранилище | 0.00 | 666501 | Цб 209409 | 120000666501 | 1 | 0.00 | Дост: Dp Вид: Д N: 27 Дата: 01.01.2001 | Книги | |
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | ползва се в читалня | 54958 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Краезнание | 2002-05-28 | Краезнание | 4.00 | 120000670119 | К 94(497.2)"1878..."/В 95 | 120000670119 | 2 | 2.05 | Дост: DA Вид: А N: a18 Дата: 28.05.2002 Дата инв: 07.11.2017 Бележки инв: К2017 | Книги |