Власт и история в Средновековна България (VІІ - ХІV) в. (Запис номер 323033)
[ съкратено ]
| 000 -Лидер | |
|---|---|
| Контролно поле с фиксирана дължина | 01281aaa a2200325 a 4500 |
| 003 - Код на организацията, давaща контролен номер | |
| Контролно поле | BLK |
| 005 - Дата и час на последна редакция | |
| Контролно поле | 20240131114740.0 |
| 008 - Елементи от данни с фиксирана дължина | |
| fixed length control field | 180720b bul||||| |||| 00| 0 bul d |
| 020 ## - Международен стандартен номер на книга ISBN | |
| Международен стандартен номер на книга ISBN | 978-954-326-148-2 |
| 040 ## - Източник на каталожния запис | |
| Идентификатор на билиотеката - собственик на записа | BLK |
| 041 ## - Код за език | |
| Код за езика на текст/звукозапис или на отделно заглавие | Български |
| Код за езика КДБФ | Български |
| 080 ## - УДК | |
| Текстов определител УДК | Българско средновековие (VІІ - ХІV век) |
| УДК код - определител по УДК | 94(497.2)"06/13" |
| УДК - код + определител | 94(497.2)"06/13" |
| 100 ## - Редна дума - Автор | |
| Автор | Каймакамова, Милияна Василева |
| Авторска отговорност | първи автор |
| R(LIN) | 1299 |
| 139 ## - Редно поле | |
| Редна дума | Каймакамова, Милияна Василева |
| Авторски знак | Каи - К 14 |
| 245 ## - Сведения за заглавието | |
| Заглавие | Власт и история в Средновековна България (VІІ - ХІV) в. |
| Редно поле (дума) | Милияна Каймакамова |
| 260 ## - Област на издателските данни | |
| Име на издателя, разпространителя и проч. | Парадигма |
| Година на издаване | 2011 |
| Място на издаване, разпространение и проч. | София |
| Печатница | (София : Булгед) |
| 300 ## - Физическа характеристика | |
| Страници | 342 с. |
| Размери/Мащаб | 21 см |
| 380 ## - Жанр | |
| Жанр | История |
| 504 ## - Забележка за наличие на библиография и др | |
| Забележка за наличие на библиография и под. | Библиогр.: с. 311-338 и под линия |
| 650 #0 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| 9 (RLIN) | 245086 |
| Основно описание – тема или топоним | Владетели, български |
| 651 #0 - Допълнително описание по предмет - топоним | |
| 9 (RLIN) | 241624 |
| Географско понятие | България |
| 653 #7 - Ключова дума – ненормативна | |
| 9 (RLIN) | 187889 |
| Ключова дума | история |
| 653 #7 - Ключова дума – ненормативна | |
| 9 (RLIN) | 197227 |
| Ключова дума | Средновековие |
| 659 #7 - Тематичен бюлетин | |
| 9 (RLIN) | 178160 |
| Тематичен бюлетин | Н |
| Тематичен бюлетин - текст | Нови книги |
| 852 ## - Местоположение | |
| Систематично-азбучна сигнатура | П 949.72.03/К 14 |
| Форматна сигнатура | Цб 293882 |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblionumber | 323033 |
| Koha biblioitemnumber | 323033 |
| 942 ## - АРТИКУЛИ | |
| Вид на библиотечния материал | Книги |
| Източник на класификационната схема | Universal Decimal Classification |
| Скрит в OPAC | Не |
| Koha issues (borrowed), all copies | 6 |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Редакция |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | 30576 |
| Статус, дата на статуса | Цветомила Тодорова |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblioitemnumber | 323033 |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblioitemnumber | 323033 |
| Код за отписване | Код за изгубен артикул | Източник на класификационната схема | Код за повреда | Коз за рестрикции | Код за отдаване | Артикулен № | Име на библиотеката - собственик | Име на библиотеката, в която се намира в момента | Статус (Текущо местоположение) | Дата на вписване в системата | Местоположение - отдел | Цена в лева | Инвентарен номер | Систематично азбучна сигнатура | Баркод | Цена в евро | Служебен тип на артикула |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | само за читалня | ползва се в читалня | 677438 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Хранилище | 2018-06-18 | Основен фонд - ползва се само за читалня | 25.00 | 120000821481 | Цб 293882 | 120000821481 | 12.78 | Книги | |
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | заемане за дома | 687963 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Заемна - подръчен фонд | 2019-01-02 | Заемна - подръчен фонд | 22.00 | 94(497.2)”06/17”/К 14 М | 120000828710 | 11.25 | Книги |