Гибелта на тримата (Запис номер 168137)
[ съкратено ]
| 000 -Лидер | |
|---|---|
| Контролно поле с фиксирана дължина | 01725nam a2200445 c 4500 |
| 003 - Код на организацията, давaща контролен номер | |
| Контролно поле | BLK |
| 005 - Дата и час на последна редакция | |
| Контролно поле | 20250119004111.0 |
| 008 - Елементи от данни с фиксирана дължина | |
| fixed length control field | 180411b bul|||||r ||||||| ||bul|| |
| 010 ## - Наследен системен номер | |
| LC control number | KNG00176008000 |
| 040 ## - Източник на каталожния запис | |
| Идентификатор на билиотеката - собственик на записа | BLK |
| 041 ## - Код за език | |
| Код за езика на текст/звукозапис или на отделно заглавие | Български |
| Код за езика КДБФ | Български |
| 072 #7 - Код за тематичната категория | |
| Код организация | bullib |
| Код за тематична категория | К |
| Текст | Краезнание |
| 080 ## - УДК | |
| Текстов определител УДК | Националноосвободителното движение в България (1856-1877) |
| УДК код - определител по УДК | 94(497.2)"1856/1877" |
| УДК - код + определител | 94(497.2)"1856/1877" |
| 080 ## - УДК | |
| Текстов определител УДК | Биографии |
| УДК код - определител по УДК | 929 |
| УДК - код + определител | 929 |
| 100 1# - Редна дума - Автор | |
| Автор | Григорова, Стоянка |
| Авторска отговорност | първи автор |
| R(LIN) | 380465 |
| 139 ## - Редно поле | |
| Редна дума | Григорова, Стоянка |
| Авторски знак | Григ - Г 82 |
| 245 10 - Сведения за заглавието | |
| Заглавие | Гибелта на тримата |
| Редно поле (дума) | Стоянка Григорова. |
| 257 ## - Страна на издаване | |
| Страна на създаване/издаване | България |
| 260 ## - Област на издателските данни | |
| Име на издателя, разпространителя и проч. | Окр. нар. музей |
| Година на издаване | 1966 |
| 300 ## - Физическа характеристика | |
| Страници | 56 с. |
| Размери/Мащаб | 17 см |
| 380 ## - Жанр | |
| Жанр | История |
| 520 ## - Забележка за наличие на резюме, анотация и т.н | |
| Анотация, рецензия, сканиран текст | Революционерите Панайот Волов, Икономов и Попов, загинали край гр. Бяла. |
| 650 #0 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Основно описание – тема или топоним | България - история |
| 9 (RLIN) | 244493 |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Основно описание – тема или топоним | Националноосвободително движение - България |
| 9 (RLIN) | 242410 |
| 651 #4 - Допълнително описание по предмет - топоним | |
| Географско понятие | България |
| 9 (RLIN) | 241624 |
| 651 #4 - Допълнително описание по предмет - топоним | |
| Географско понятие | Русе |
| 9 (RLIN) | 179462 |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | националноосвободителни движения |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | българска история |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | Панайот Волов |
| 9 (RLIN) | 193271 |
| 659 ## - Тематичен бюлетин | |
| Тематичен бюлетин | К |
| 852 ## - Местоположение | |
| Форматна сигнатура | Цб І 9001 |
| 852 ## - Местоположение | |
| Форматна сигнатура | К 94(497.2)"1856/1877"/Г 82 С |
| 856 4# - Електронен адрес и достъп | |
| Електронен формат | pdf - файл |
| 856 4# - Електронен адрес и достъп | |
| Електронен формат | pdf - файл |
| 942 ## - АРТИКУЛИ | |
| Вид на библиотечния материал | Книги |
| Скрит в OPAC | Не |
| Периодичен библиозапис | Да |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Създаване |
| Дата на регистрацията/редакция | 29.05.2015 |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | |
| Статус, дата на статуса | CRON CRON |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Редакция |
| Дата на регистрацията/редакция | 29.10.2015 |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | Нора_Радева |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblionumber | 168137 |
| Koha biblioitemnumber | 168137 |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblioitemnumber | 168137 |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblioitemnumber | 168137 |
| Код за отписване | Код за изгубен артикул | Източник на класификационната схема | Код за повреда | Коз за рестрикции | Код за отдаване | Артикулен № | Име на библиотеката - собственик | Име на библиотеката, в която се намира в момента | Статус (Текущо местоположение) | Дата на вписване в системата | Местоположение - отдел | Цена в лева | Инвентарен номер | Систематично азбучна сигнатура | Баркод | Номер на екземпляра | Цена в евро | Служебна бележка | Служебен тип на артикула | Бележка за публиката |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | ползва се в читалня | 283666 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Краезнание | 1966-01-01 | Краезнание | 0.12 | 17003/66 | К 94(497.2)"1856/1877"/Г 82 С | 900000003664 | 1 | 0.06 | N: Сф Дата: 01.01.1966 Дата инв: 16.11.2017 Бележки инв: К2017 | Книги | ||
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | ползва се в читалня | 283667 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Краезнание | 1966-01-01 | Краезнание | 0.12 | 17004/66 | К 94(497.2)"1856/1877"/Г 82 С | 900000003338 | 2 | 0.06 | N: Сф Дата: 01.01.1966 Дата инв: 07.11.2017 Бележки инв: К2017 | Книги | ||
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | ползва се в читалня | 283668 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Краезнание | 1966-01-01 | Краезнание | 0.12 | 17005/66 | К 94(497.2)"1856/1877"/Г 82 С | 900000003665 | 3 | 0.06 | N: Сф Дата: 01.01.1966 Дата инв: 16.11.2017 Бележки инв: К2017 | Книги | ||
| Изтеглен | Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | ползва се в читалня | 283669 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Хранилище | 1966-01-01 | Основен фонд - ползва се само за читалня | 0.00 | 16828/66 | Цб І 9001 | 16828 | 4 | 0.00 | N: Сф Дата: 01.01.1966 | Книги | |
| Изтеглен | Не е изгубен | Не е повреден | без рестрикции | заемане за дома | 283670 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | 1966-01-01 | Детски отдел | 0.10 | 16844/66 | Д 949.72.042/Г 82 | 16844/66 | 5 | 0.05 | N: Сф Дата: 01.01.1966 Дата инв: 29.10.2015 Бележки инв: Д2015 | Книги | Отч.N: 49/17 , Дата: 09.10.2017 | ||
| Изтеглен | Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | заемане за дома | 283671 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Заемна - подръчен фонд | 1966-01-01 | Заемна - подръчен фонд | 0.00 | 16829/66 | П 949.72.042/Г 82 | 16829/66 | 6 | 0.00 | Вид: Сф Дата: 01.01.1966 | Книги |