Изкуплението (Запис номер 164535)
[ съкратено ]
| 000 -Лидер | |
|---|---|
| Контролно поле с фиксирана дължина | 02074nam a2200469 c 4500 |
| 003 - Код на организацията, давaща контролен номер | |
| Контролно поле | BLK |
| 005 - Дата и час на последна редакция | |
| Контролно поле | 20250119004111.0 |
| 008 - Елементи от данни с фиксирана дължина | |
| fixed length control field | 180410b bul|||||r ||||||| ||bul|| |
| 010 ## - Наследен системен номер | |
| LC control number | KNG00172050000 |
| 020 ## - Международен стандартен номер на книга ISBN | |
| Международен стандартен номер на книга ISBN | 978-954-28-1655-3 |
| -- | издат.: Сиела Норма |
| 040 ## - Източник на каталожния запис | |
| Идентификатор на билиотеката - собственик на записа | BLK |
| 041 ## - Код за език | |
| Код за езика на текст/звукозапис или на отделно заглавие | Български |
| Код за езика КДБФ | Български |
| 072 #7 - Код за тематичната категория | |
| Код организация | bullib |
| Код за тематична категория | Н92 |
| Текст | История Н |
| 080 ## - УДК | |
| Текстов определител УДК | Славяни и прабългари. Старо балканско население. Българските земи през V - VІІ век |
| УДК код - определител по УДК | 94(497.2)"05/06" |
| УДК определител | |
| УДК - код + определител | 94(497.2)"05/06" |
| 080 ## - УДК | |
| Текстов определител УДК | Особености на духовния живот. Съзнание. Духовно развитие на човека. Диференциална психология. Генетична психология. Еволюционна психология |
| УДК код - определител по УДК | 159.922 |
| УДК определител | (=867) |
| УДК - код + определител | 159.922(=867) |
| 100 1# - Редна дума - Автор | |
| Автор | Момчев, Иван Милчев |
| Авторска отговорност | първи автор |
| R(LIN) | 293438 |
| 139 ## - Редно поле | |
| Редна дума | Момчев, Иван Милчев |
| Авторски знак | Мом - М 84 |
| 245 10 - Сведения за заглавието | |
| Заглавие | Изкуплението |
| Подзаглавни данни | Българите до IX в. : Духовна матрица и произход |
| Редно поле (дума) | Иван Милчев Момчев. |
| 257 ## - Страна на издаване | |
| Страна на създаване/издаване | България |
| 260 ## - Област на издателските данни | |
| -- | София |
| Име на издателя, разпространителя и проч. | Сиела Норма |
| Година на издаване | 2015 |
| 300 ## - Физическа характеристика | |
| Страници | 204 с. |
| Размери/Мащаб | 23 см |
| 380 ## - Жанр | |
| Жанр | История |
| 490 1# - СЕРИИ (Колекции) | |
| Име на серия | Historia incognita |
| 500 ## - Общи забележки | |
| Забележка | Библиогр. с. 201-203. |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Основно описание – тема или топоним | Българи - произход |
| 9 (RLIN) | 264498 |
| 650 #4 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Основно описание – тема или топоним | Прабългари |
| 9 (RLIN) | 167314 |
| 650 #0 - Допълнително описание по предмет – тема | |
| Основно описание – тема или топоним | България - история |
| 9 (RLIN) | 244493 |
| 651 #4 - Допълнително описание по предмет - топоним | |
| Географско понятие | България |
| 9 (RLIN) | 241624 |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | българи |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | произход на българите |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | прабългари |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | писменост |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | зороастризъм |
| 653 ## - Ключова дума – ненормативна | |
| Ключова дума | православие |
| 659 ## - Тематичен бюлетин | |
| Тематичен бюлетин | Н |
| 852 ## - Местоположение | |
| Форматна сигнатура | Цб 273003 |
| 856 4# - Електронен адрес и достъп | |
| Електронен формат | pdf - файл |
| Път до файла /url/ | |
| 856 4# - Електронен адрес и достъп | |
| Електронен формат | pdf - файл |
| Път до файла /url/ | |
| 942 ## - АРТИКУЛИ | |
| Вид на библиотечния материал | Книги |
| Скрит в OPAC | Не |
| Koha issues (borrowed), all copies | 4 |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Създаване |
| Дата на регистрацията/редакция | 24.02.2015 |
| Статус, дата на статуса | CRON CRON |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | |
| 944 ## - СЪЗДАВАНЕ И РЕДАКЦИЯ на ЗАПИСА | |
| Създаване/Редакция | Редакция |
| Дата на регистрацията/редакция | 16.03.2016 |
| Статус, дата на статуса | ф / |
| Служител, извършил регистрацията/редакцията | Людмила_Стоянова |
| 999 ## - СИСТЕМНИ КОНТРОЛНИ НОМЕРА | |
| Koha biblionumber | 164535 |
| Koha biblioitemnumber | 164535 |
| Код за отписване | Код за изгубен артикул | Източник на класификационната схема | Код за повреда | Коз за рестрикции | Код за отдаване | Артикулен № | Име на библиотеката - собственик | Име на библиотеката, в която се намира в момента | Статус (Текущо местоположение) | Дата на вписване в системата | Местоположение - отдел | Цена в лева | Инвентарен номер | Систематично азбучна сигнатура | Баркод | Номер на екземпляра | Цена в евро | Служебна бележка | Служебен тип на артикула |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | заемане за дома | 276634 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Заемна - подръчен фонд | 2015-02-27 | Заемна - подръчен фонд | 9.36 | 120000785960 | 94(497.2)"06/17"/М 84 И | 120000785960 | 1 | 4.79 | Дост: Pk Вид: Ф N: 469 Дата: 20.02.2015 Дата инв: 07.02.2018 Бележки инв: П2018 | Книги | |
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | заемане за дома | 276635 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Заемна - подръчен фонд | 2015-05-30 | Заемна - подръчен фонд | 6.00 | 120000788612 | 94(497.2)”06/17”/М 84 И | 120000788612 | 2 | 3.07 | Дост: Pk Вид: Ф N: 1084 Дата: 24.05.2015 Дата инв: 07.02.2018 Бележки инв: П2018 | Книги | |
| Не е изгубен | Universal Decimal Classification | Не е повреден | без рестрикции | заемане за дома | 276636 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Заемна - подръчен фонд | 2015-11-06 | Заемна - подръчен фонд | 6.00 | 120000794322 | 94(497.2)"06/17"/М 84 И | 120000794322 | 3 | 3.07 | Дост: Pk Вид: Ф N: 1196 Дата: 01.11.2015 Дата инв: 07.02.2018 Бележки инв: П2018 | Книги | |
| Не е изгубен | Не е повреден | без рестрикции | ползва се в читалня | 276637 | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Регионална библиотека "Любен Каравелов" Русе | Хранилище | 2016-03-15 | Основен фонд - ползва се само за читалня | 6.00 | 120000798922 | Цб 273003 | 120000798922 | 4 | 3.07 | Дост: Pk Вид: Ф N: 1326 Дата: 03.03.2016 | Книги |